درباره ما بیشتر بدانید

«میم» در یک روز سرد زمستانی و با هدف خلق زیبایی به وسیله یکی از سرسخت ترین مواد اولیه پای به عرصه هنر و تولید گذاشت…                        “از سختی بتن … تا زیبایی هنر”

صنایع تزیینی میم فعالیت خود را از سال 97 در راستای تولید انواع دست سازه های دکوری با استفاده از متریال بتن و سبکی نو آغاز کرد و اکنون با تولید بیش از 30 نوع محصول مختلف در طرح ها و رنگ های گوناگون در کنار همراهان عزیز می باشد.

  ما در مجموعه «میم» توانسته ایم با تکیه بر پشتکار و بهره مندی از خلاقیت طراحانمان هنری مدرن  و سبکی نو از محصولات تزیینی را ارایه دهیم و هر روز در تلاش برای طراحی و ساخت محصولات جدیدتر و خاص تر با کاربردهای گوناگون باشیم و در حال حاضر به پشتوانه حمایت ها و نظرات شما عزیزان،«میم» به یکی از متنوع ترین مجموعه های تولیدی در این زمینه تبدیل شده است.

برآنیم

تا با قرار گیری در جایگاه برندی محبوب در ارتقا کیفی صنایع دستی ایران و با هدف حفظ و احیای شیوه های سنتی در هنرهای سنتی ایران ، تولید همراه با طراحی متناسب برای کاربرد و تزئین به طور توأمان در زندگی امروز در معرض دید عموم قرار دهد و به تداوم حیات و تعالی این میراث زیبا و ‌ملی یاری رساند. بستری را فراهم مینماییم که همگام با حمایت از تولیدکنندگان مستعد صنایع دستی و هنرهای سنتی ، ثمره تلاش هنرمندان ایرانی به شکلی شایسته و زیبا در بازارهای داخلی و بین المللی شناسانده شود .

ماموریت

– حفظ و احیاء هنرهای سنتی ایران با نگاهی نو به هنرهای صناعی
-سازمان‌دهی اطلاعات صنایع‌دستی و ایجاد دسترسی و کاربرد آن در بهترین شکل ممکن برای متقاضیان و شناساندن صنایع‌دستی اصیل ایرانی به جهان.
– ما با تمام وجود بر این باوریم که باقدرت ایده‌ها، می‌توانیم راهی در شناسایی هنر و فرهنگ ملل ایرانی برای تغییر نگرش‌ها و شیوههای زندگی ایجاد نماییم.
– ساماندهی و بهینه‌سازی تولید صنایع‌دستی و هنرهای سنتی و پایانه‌های صادراتی.
– ایجاد پیوند میان متخصصان این صنعت در سرتاسر جهان برای بهبود سازندگی و موفقیت آن‌ها.
– خلق فرصتهای اقتصادی
-حمایت از تولیدات ملی و کالای ایران
– کمک به ایجاد زیرساخت‌های لازم برای بازارچه‌های صنایع‌دستی در مناطقی باقابلیت تجاری باهدف دستیابی به بازارهای گسترده در جهت توسعه فروش.
– صنایع‌دستی و هنرهای سنتی به‌عنوان کالایی صد درصد ایرانی از ظرفیت‌های قابل‌توجهی برای کارآفرینی و اشتغال‌زایی برخوردار است.
– ارائه صحیح از هنرهای سنتی در خارج از ایران جهت افزایش صادرات .

نظر مشتری